OBJEDNÁVKY:

Objednávky přijímáme jako vždy také telefonicky na našich číslech 777 172 664, 776 172 662, 777 604 506 nebo 573 343 988 (pevná linka), e-mailem na prikryl@hrajeme-si.cz nebo prostřednictvím našich stránek:

Objednávku zboží můžete uskutečnit po vytvoření svého zákaznického účtu a přihlášení. Před dokončením nákupu vás systém navede k přihlášení nebo pokud nakupujete poprvé, tak k vytvoření zákaznického účtu zadáním přihlašovacího jména (e‑mailu), hesla, telefonického kontaktu a adres příjemce i plátce, což vám příště usnadní proces objednávky, umožní účast v diskuzním fóru a zpřístupní další možnosti. Přihlásit se nebo založit svůj účet můžete i bez nákupu, a to v zákaznické sekci vpravo nahoře. Svůj účet si můžete také vytvořit už teď zde.

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ:

Pro školská zařízení je možné zvolit platbu fakturou (fakturu dodáme v zásilce), složenkou (fakturu se složenkou dodáme v zásilce), dobírkou (objednávku uhradíte při dodání, doklad dodáme v zásilce) nebo osobní odběr s vyzvednutím u nás na provozovně v Kroměříži.

Pro soukromé osoby je možné zvolit platbu dobírkou (objednávku uhradíte při dodání, doklad dodáme v zásilce), platbu před odběrem (objednávku dodáme po úhradě, po odeslání objednávky vám na uvedený e-mail pošleme potvrzení objednávky, kde najdete i pokyny k platbě) nebo osobní odběr s platbou a vyzvednutím u nás na provozovně v Kroměříži.

V případě, že objednáváte pouze nehmotné ePublikace (internetové přístupy k tisku publikací):

Pro školská zařízení je možné zvolit platbu fakturou (doklad vám odešleme e-mailem), popřípadě složenkou (doklad se složenkou vám dodáme poštou).

Pro soukromé osoby je možné zvolit pouze platbu před odběrem.


Akce

Nejprodávanější produkty