MultiboardMultiBoard - mobilní dotykový displej s předinstalovanou kompletní sadou programů Barevné kamínky k bezplatnému vyzkoušení

Naše programy můžete používat na všech typech interaktivních přístrojů s operačním systémem Windows. Mezi nimi vyniká svou mobilitou, jednoduchostí ovládání a kvalitou zobrazení interaktivní displej MultiBoard. Zjednodušeně řečeno se jedná o 140 cm nebo 165 cm velký tablet na kolečkách s jasným a ostrým obrazem čitelným i na přímém slunci. Díky mobilnímu stojanu můžete zařízení používat ve více třídách. Interaktivní displej MultiBoard je dodáván s předinstalovanou kompletní sadou interaktivních programů Barevné kamínky k bezplatnému vyzkoušení. Po zakoupení jakéhokoliv programu pouze stačí zadat aktivační kód a program tak trvale užívat, sami již nic neinstalujete.
Nyní jsou do mateřských škol dodávány tři vzdělávací sestavy. Všechny obsahují značkový desetidotykový Full HD displej s úhlopříčkou 140 cm (volitelně 165 cm), ozvučení, pojízdný celokovový stojan, instalaci s předáním „na klíč”, školení pedagogů v práci s ICT nástroji a následnou uživatelskou podporu. Fakturaci je možno rozdělit do částí nepřevyšujících 39.500 Kč včetně DPH.

1. MultiBoard | Pomocníček - nejdostupnější náhrada překonaných interaktivních tabulí. S Barevnými kamínky a dalšími programy pracujete po připojení vašeho notebooku. Přístup na internet, psaní a kreslení je možné i bez bez připojeného počítače. Je to ideální volba pro ty školy, které by chtěly využít svůj dříve zakoupený počítač a ušetřit tak při pořízení interaktivního přístroje.
2. MultiBoard | Všeználek - nejmodernější technologie bez kompromisů. V zařízení je již integrovaný výkonný počítač s Windows 10. Nepotřebujete tak žádný externí notebook ani žádné kabely a redukce. Stačí pouze zapojit do zásuvky a můžete ihned začít pracovat.
3. MultiBoard | Barvínek - špičková vzdělávací sestava zahrnující navíc barevné tiskové řešení Epson s extra levným tiskem. V ceně navíc další doplňkové příslušenství.

Informujte se na možnost pořízení MultiBoardu s financováním ze šablon:

MultiBoard s.r.o. Ocelářská 1354/35, 190 00 Praha, www.multiboard.cz, +420 731 877 849, +420 273 132 327, info@multiboard.cz

Mateřské školy, které si i díky dotacím pořídily populární interaktivní displej MultiBoard s našimi vzdělávacími programy Barevné kamínky, výrazně zlepšily podmínky pro rozvoj digitální gramotnosti a informatického myšlení svých dětí a připojily se také k celoevropské strategii digitálního vzdělání (European Commission - Digital Skills and Jobs Coalition). Pokud jste doposud příležitost financování ze šablon nevyužili, informujte se u společnosti MultiBoard na tuto možnost. Společnost MultiBoard vám kompletně zpracuje a zajistí také následnou administrativu projektu - evaluaci, monitoring i závěrečnou monitorovací zprávu. 

Kontaktujte nás telefonicky +420 777 172 664, e-mailem na prikryl@hrajeme-si.cz nebo pomocí našeho formuláře. Rádi vám sdělíme i naše zkušenosti s tímto přístrojem a zodpovíme veškeré dotazy.

Ke stažení:

MultiBoard + Barevné Kamínky

Sestava pro logopedii

Nová generace MultiBoard

Český návod

Technické parametry

Práce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem

Akce

Nejprodávanější produkty