MultiboardMultiBoard - mobilní dotykový displej s předinstalovanou kompletní sadou programů Barevné kamínky k bezplatnému vyzkoušení

Naše programy můžete používat na všech typech interaktivních přístrojů s operačním systémem Windows. Mezi nimi vyniká svou mobilitou, jednoduchostí ovládání a kvalitou zobrazení interaktivní displej MultiBoard. Zjednodušeně řečeno se jedná o 140 cm nebo 165 cm velký tablet na kolečkách s jasným a ostrým obrazem čitelným i na přímém slunci. Díky mobilnímu stojanu můžete zařízení používat ve více třídách. Interaktivní displej MultiBoard je dodáván s předinstalovanou kompletní sadou interaktivních programů Barevné kamínky k bezplatnému vyzkoušení. Po zakoupení jakéhokoliv programu pouze stačí zadat aktivační kód a program tak trvale užívat, sami již nic neinstalujete.
Nyní jsou do mateřských škol dodávány tři vzdělávací sestavy. Všechny obsahují značkový desetidotykový Full HD displej s úhlopříčkou 140 cm (volitelně 165 cm), ozvučení, pojízdný celokovový stojan, instalaci s předáním „na klíč”, školení pedagogů v práci s ICT nástroji a následnou uživatelskou podporu. Fakturaci je možno rozdělit do částí nepřevyšujících 39.500 Kč včetně DPH.

1. MultiBoard | Pomocníček - nejdostupnější náhrada překonaných interaktivních tabulí. S Barevnými kamínky a dalšími programy pracujete po připojení vašeho notebooku. Přístup na internet, psaní a kreslení je možné i bez bez připojeného počítače. Je to ideální volba pro ty školy, které by chtěly využít svůj dříve zakoupený počítač a ušetřit tak při pořízení interaktivního přístroje.
2. MultiBoard | Všeználek - nejmodernější technologie bez kompromisů. V zařízení je již integrovaný výkonný počítač s Windows 10. Nepotřebujete tak žádný externí notebook ani žádné kabely a redukce. Stačí pouze zapojit do zásuvky a můžete ihned začít pracovat.
3. MultiBoard | Barvínek - špičková vzdělávací sestava zahrnující navíc barevné tiskové řešení Epson s extra levným tiskem. V ceně navíc další doplňkové příslušenství.

Kontaktujte nás telefonicky +420 777 172 664, e-mailem na prikryl@hrajeme-si.cz nebo pomocí našeho formuláře. Rádi vám sdělíme naše zkušenosti s tímto přístrojem a zodpovíme veškeré dotazy.


Prodejce displeje:
MultiBoard s.r.o. Ocelářská 1354/35, 190 00 Praha, www.multiboard.cz, +420 273 132 327, info@multiboard.cz

Ke stažení:

MultiBoard + Barevné Kamínky

Sestava pro logopedii

Nová generace MultiBoard

Český návod

Technické parametry

Práce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardemPráce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem Práce s MultiBoardem

MagicBoxMagicBox

Dalším interaktivním přístrojem je MagicBox. Tato mobilní skřínka v sobě ukrývá interaktivní projektor, počítač s Wifi a ozvučením. Projektor promítá obraz na podlahu v rozlišení 1280x800 - na podložku velikosti 200x125cm. Děti ovládají interaktivní program pomocí elektronického pera.

MagicBox je nenáročné mobilní zařízení bez nutnosti další instalace. Stačí ho připojit k elektrické zásuvce, zapnout a můžete začít dětem promítat na měkkou projekční podložku cokoli, co se jinak běžně promítá na plátno či tabuli. Jeho velkou výhodou je snadná mobilita mezi třídami.

Prodejce boxu:
Projektmedia s.r.o., U břehu 19/817, Praha 102 00, www.magbox.cz, +420 777 154 686, s.vedral@projektmedia.cz

MagicBoxPráce s MagicBoxemPráce s MagicBoxemPráce s MagicBoxemPráce s MagicBoxemPráce s MagicBoxemPráce s MagicBoxemPráce s MagicBoxemPráce s MagicBoxemPráce s MagicBoxemPráce s MagicBoxemPráce s MagicBoxemPráce s MagicBoxemPráce s MagicBoxem Práce s MagicBoxem


Tabule MakraTabule s interaktivitou

Jedinečné řešení v sestavě s keramickou tabulí (záruka 25 let, vyrobeno v ČR), interaktivním projektorem a stojanem. Výhodou je minimální možnost poruchy, kompatibilita s ostatními výrobci, a výhodná cena. Nákup sestavy je možný i po jednotlivých částech.
Jak na to:
1. Vyberte si libovolný rozměr tabule se stojanem, nebo set.
2. Objednejte si rameno projektoru
3. Vyberte si nejvhodnější projektor dle způsobu užití
4. Máte hotovo :-)


Prodejce tabule:

MAKRA DIDAKTA s.r.o., Karly Machové 48, Beroun 266 01, www.makra.cz, +420 739 465 531, muchl@makra.cz

Interaktivní tabule MakraInteraktivní tabule Makra

SMART Board

Interaktivní tabule SMART Board

Interaktivní tabule SMART Board od AV MEDIA je moderní zařízení od renomovaného dodavatele.Prodejce tabule:
AV Media a.s., Pražská 63, Praha 10, 102 00, www.avmedia.cz, + 420 261 260 218 , interaktivnivyuka@avmedia.cz

Práce s SMART BoardemPráce s SMART BoardemPráce s SMART BoardemPráce s SMART BoardemPráce s SMART BoardemPráce s SMART BoardemPráce s SMART BoardemPráce s SMART BoardemPráce s SMART BoardemPráce s SMART BoardemPráce s SMART BoardemPráce s SMART BoardemPráce s SMART BoardemPráce s SMART BoardemPráce s SMART Boardem


Dotykový LCD monitor

Dotykový LCD monitor

Dotykový LCD monitor je moderní alternativou interaktivních tabulí. Programy se ovládají dotykem prstu nebo pera jako u interaktivních tabulí, velkou výhodou je možnost provozu v běžně osvětlené učebně. Ať pracujete s Barevnými kamínky nebo jinými programy, oceníte křišťálově čistý obraz s vysokým rozlišením a velmi rychlou a přesnou interakci. Dotykové LCD monitory se dodávají od úhlopříčky 55“ až do 85“. Povrch monitoru je chráněn 4 mm bezpečnostním sklem. LCD dotykový monitor se připojuje k notebooku nebo počítači a jeho instalace se provádí standardně na stěnu nebo s vertikálním posuvem.

Prodejce LCD monitoru:
Ing. Jindřich Bím, CSc. MULTIMEDIA, Nerudova 939, Hradec Králové 500 02, +420 481 587 204, www.interaktivni.cz, info@bim.cz


Akce

Nejprodávanější produkty