Lipáček: motivační výuková postavička

Tematické zaměření nebo obsah činností:

1 190 Kč

Představujeme vám exkluzivní postavičku panáčka LIPÁČKA. Lipáček je náš autorský dřevěný panáček vyrobený v umělecké dílně ve Znojmě jako vzdělávací pomůcka pro motivaci dětí k naplňování klíčových kompetencí RVP PV na témata o naší vlasti (není to hračka). Je to 40cm velká, dřevěná postavička se symbolem listu lípy - našeho národního stromu a odznakem ČR na tričku. Panáčka lze uchopit za dřevěnou tyčku a pohybovat s ním jako s loutkou. Přenáší se v lehkém pytlíku, který vám k němu přiložíme. Lipáček má rád svou vlast a chce, aby děti měly k vlasti také krásný vztah. Je motivační výukovou pomůckou pro činnosti dětí na témata o naší vlasti, které tento vztah upevňují. Je možné ho například využít jako pomůcku k našemu interaktivnímu programu Moje vlast, kde animovaný Lipáček vystupuje jako „živý“ průvodce. Může motivovat děti i pro činnosti u tematického obrazu Moje vlast a dalších libovolných činností na toto široké téma. Může děti provázet na vycházkách nebo výletech při poznávání krásné přírody, hradů, zámků a jiných zajímavých míst, které děti navštíví. Vyfoťte Lipáčka na svých procházkách a výletech na zajímavém místě naší vlasti a fotografii nám pošlete na e-mail prikryl@hrajeme-si.cz. Vytváříme pro všechny děti fotogalerii zajímavých míst naší vlasti, která Lipáček navštívil.

Připravujeme soubor pracovních listů „S Lipáčkem na výlet“ aneb kreslený Lipáček zve děti na výlet po místech obrázkové mapy ČR a provází je úkoly i labyrinty ze zajímavých míst naší vlasti.

Lipáčka můžete využít jako motivační výukovou pomůcku pro nabídku činností na téma "Máme rádi svoji vlast".

VŠE O NABÍDCE ČINNOSTÍ

Vhodné pro

VydavatelBarevné kamínky s.r.o.
AutorBarevné kamínky s.r.o.
Výška40 cm
Materiáldřevo

Hodnocení

Ohodnotit produkt

Lipáček: motivační výuková postavička

Lipáček: motivační výuková postavička

Exkluzivní, 40cm velká motivační výuková postavička. Lipáček je vyrobený českým výrobcem podle našeho autorského návrhu. Dřevěná postavička se symbolem listu lípy - našeho národního stromu a odznakem ČR na tričku. Lipáčka můžete využít jako motivační výukovou pomůcku pro nabídku činností na téma "Máme rádi svoji vlast".

Související produkty