Trička Školáček z MŠ

Trička školáček z MŠ

Tričko s nápisem "Školáček z mateřské školy" může být pro dítě nejen pěkným dárkem na přivítání v mateřské škole, ale i vhodnou pomůckou pro bezpečí dětí při společných výletech nebo akcích mateřské školy. Trička poskytují paní učitelce přehled o pohybu svých dětí v prostorách školy i mimo ni - na vycházkách, na výletech. I ...

Trička školáček z MŠ

Tričko s nápisem "Školáček z mateřské školy" může být pro dítě nejen pěkným dárkem na přivítání v mateřské škole, ale i vhodnou pomůckou pro bezpečí dětí při společných výletech nebo akcích mateřské školy. Trička poskytují paní učitelce přehled o pohybu svých dětí v prostorách školy i mimo ni - na vycházkách, na výletech. I ostatní lidé snadno poznají, že se v jejich blízkosti pohybují děti z mateřské školy. Trička navozují u dětí také pocit hrdosti a sounáležitosti se svou mateřskou školou. Trička můžete také využít pro děti na třídní slavnosti, soutěže, besídky, výlety.

Ke každému tričku přiložíme zdarma diplom za aktivity a píli. Trička nabízíme ve dvou velikostech a několika barvách. Jsou kvalitní - 100% bavlna a gramáž 160g/m2.

Celý popis...

Trička Školáček z MŠ  Žádný produkt ve vybrané kategorii.

Akce