iŠkolička

iŠkolička

Představujeme vám iŠkoličku - internetový přístup k našim interaktivním programům, interaktivním hrám pro dvojice a ePublikacím pro všechny interaktivní přístroje, počítače i tablety s operačními systémy Win 7,8,10, Android i iOS s podporou vícenásobného dotyku pro maximální spolupráci i soutěžení dětí nebo rodičů s dětmi.

V kategorii Interaktivní programy jsme pro Vás připravili zcela nový program Moje tělo s kouzelnými kukátky skřítka Pilulky.

Hry pro dvojice na postřeh a orientaci rozšiřují interaktivní činnosti pro dané téma o zajímavé soutěže dvojic nebo i trojic s podporou vícenásobného dotyku pro soutěžení dětí nebo rodičů s dětmi. Váš interaktivní přístroj musí ale tento multidotyk podporovat, obecně to je například interaktivní displej MultiBoard, tablet, dotykový monitor nebo některé novější typy tabulí a projektorů. Interaktivní plocha je rozdělená na dvě nebo tři části pro současnou činnost dvou, tří dětí nebo i rodiče s dítětem. Průvodcem ve hrách je stejná postavička jako u příslušného interaktivního programu. Po splnění úkolu přiběhne vždy k tomu hráči, který byl šikovnější a úkol splnil dříve.

Ve třetí kategorii ePublikací najdete všechny internetové přístupy s možností tisku k našim starším publikacím, obrázkovým pomůckám i zpěvníkům, které už není možné zakoupit jako fyzické publikace - k ePublikacím. Protože jsou ePublikace určené k tisku, budete je nejčastěji využívat na běžném počítači nebo notebooku s připojenou tiskárnou. Můžete si je ale prohlížet samozřejmě i na přístrojích s operačním systémem Android i iOS nebo je zobrazovat na interaktivním displeji nebo tabuli a libovolně v průběhu celého roku na připojené tiskárně tisknout např. obsažené pracovní listy.

Více informací zde

Akce