Terms of Service and Rules

Provozovatel diskuzního fóra ˇ- společnost Barevné kamínky s.r.o. (dále jen "my", "nás", "naše") nenese žádnou odpovědnost za obsah příspěvků a komentářů vytvořených uživateli tohoto diskuzního fóra. Obsah příspěvků diskuzního fóra vyjadřuje pouze názor jejich autora a nikoliv provozovatele tohoto webu.

Tímto souhlasíte, že nebudete v diskuzích zveřejňovat ani odkazovat na obsah, který je pomlouvačný, nenávistný, urážlivý, výhružný, SPAM. Nesmíte zveřejňovat ani odkazovat na obsah nevhodný pro děti nebo jiný nežádoucí obsah. Nesmíte zveřejňovat cizí osobní data, obsah porušující autorská práva, obsah navádějící k nelegální činnosti nebo jinak porušující platné zákony.  

Veškerý publikovaný obsah může být kontrolován našimi zaměstnanci. Veškerý obsah může být poskytnut třetím osobám pro ověření, zda se nejedná o SPAM, porušení autorských práv či o jinou nezákonnou činnost.

Nedoporučujeme vám zde zveřejňovat vaše osobní a citlivé údaje.  

Vyhrazujeme si právo smazat nebo upravit jakýkoliv obsah příspěvků a komentářů na tomto diskuzních fóru bez udání důvodu. Stejně tak si vyhrazujeme práva kdykoliv smazat uživatelský účet těm přispěvatelům, kteří porušují tyto pravidla a podmínky používání. 

Udělujete nám nevýhradní, trvalé, neodvolatelné a neomezené právo používat, zveřejňovat či jinak publikovat váš obsah vytvořený na tomto diskuzním fóru. Autorská práva k tomuto obsahu jsou vám ponechána.

Tyto podmínky se mohou kdykoliv a bez ohlášení měnit. 

Pokud nesouhlasíte s těmito podmínkami, prosím, neregistrujte se do diskuzního fóra. Pokud si přejet zrušit vás účet kontaktujte nás.