Naše interaktivní programy i ostatní pomůcky si nyní do mateřské školy můžete pořídit díky vyhlášeným dotacím
 Dotace pro mateřské školy   Diskuzi zahájil/la Ladislav Přikryl   2016-09-08 00:58:05 +02:00   Komentářů: 1    Zobrazení: 1614

 1. Ladislav Přikryl
  Ladislav Přikryl Administrator Kroměříž

  Jistě jste se zaznamenali informaci o vypsané výzvě na šablony pro mateřské školy, které mají možnost čerpat nemalé prostředky z fondů EU. Dotace ze šablon můžete nyní využít i k nákupu didaktických pomůcek, které "pomohou připravit dítě na vstup do ZŠ". V rámci dotací tak můžete získat i naše pomůcky nebo všechny interaktivní programy. Komplexní zpracování žádosti a sestavení vhodných dotačních šablon není nic jednoduchého a není tedy divu, že školy tuto službu zadávají externí poradenské firmě popřípadě neziskové organizaci, která vám ale ve své kampani pochopitelně nabízí zapracovat do šablon pouze svoje produkty. 

  Nedávno vypsané výzvy na dotační šablony ale nejsou určeny pro pořízení produktů jen této jedné společnosti. Požádejte proto zpracovatele žádosti o dotaci o zařazení našich pomůcek, o které máte zájem, do šablony dotace. Měl by vám jednoznačně vyhovět, neboť naše pomůcky splňují podmínky pro přidělení dotace jako každé jiné, které usnadňují vstup dítěte do základní školy.

  Ladislav Přikryl, 2016-09-08 00:58:05 +02:00
  Kgbuluje erfvuask se to líbí.
 2. (Pro vkládání příspěvků musíte být přihlášení.)

Nahlásit příspěvek

Napište důvod nahlášení příspěvku

Log in | Sign up
Tems & Conditions!
Help!