CD Interaktivní školička + ukázkové jednodenní licence vybraných programů

0 Kč

CD s ukázkovými jednodenními licencemi programu Květen, Prosinec, Čím budu 1. Je určeno výhradně pro školská zařízení (MŠ, ZŠ, přípravné třídy, dětská centra...). Najdete na něm i digitální podobu složky s metodickými listy a obrázky Interaktivní školička. Vyzkoušejte naše vzdělávací programy, detailně si prohlédněte jejich obsah a seznamte se s jejich metodikou. Uvedené programy si z CD nainstalujete a každý z nich bude funkční jeden den (24hodin) od svého prvního spuštění.
Instalace těchto ukázkových jednodenních verzí programů Vás k ničemu nezavazují a jsou zdarma. Programy můžete samozřejmě vyzkoušet nejen na interaktivním přístroji, ale i pouze na počítači (musíte mít u PC připojené reproduktory) nebo notebooku. Veškeré činnosti ovládané dotykem na interaktivních plochách nahrazuje na počítači nebo notebooku práce s myší.

Vhodné pro

VydavatelBarevné kamínky s.r.o.
AutorBarevné kamínky s.r.o.
FormátCD

Hodnocení

Ohodnotit produkt

CD Interaktivní školička + ukázkové jednodenní licence vybraných programů

CD Interaktivní školička + ukázkové jednodenní licence vybraných programů

CD je určeno výhradně pro školská zařízení (MŠ, ZŠ, přípravné třídy, dětská centra...) k vyzkoušení našich programů. Obsahuje ukázkové jednodenní licence programů Květen, Prosinec, Čím budu 1. Najdete na něm i digitální podobu složky s metodickými listy a obrázky Interaktivní školička. Vyzkoušejte naše vzdělávací programy, detailně si prohlédněte jejich obsah a seznamte se s jejich metodikou.