Co vidíš, co slyšíš, co dovedeš: Září, říjen, listopad

653 Kč

OBRÁZKOVÝ SOUBOR S PRACOVNÍMI LISTY - náměty z praxe předškolního pedagoga při realizaci RVP PV pro rozvoj diferenciačních schopností dětí a prevenci specifických poruch učení.

Tématické zaměření: ZÁŘÍ, ŘÍJEN, LISTOPAD

Soubor je určen dětem od 3 do 7 let pro skupinové i individuální činnosti a hry, stanovenými úkoly připravuje děti na budoucí výuku čtení a psaní.

Soubor obsahuje:

  • 3x1 barevný obrázek A4 s motivem měsíce září (také října a listopadu) k umístění na magnetickou tabuli nebo na jiné vhodné místo ve třídě k povídání, rozhovorům nebo jen k prohlížení
  • 3x8 barevných obrázků A4 na složení výsledného obrazu 59,5x84 cm (A1) s motivem měsíce září (také října a listopadu). Obrazy, které děti zhotoví složením, případně nalepením na podklad, se mohou stát trvalou součástí výzdoby interiéru třídy v podzimních měsících nebo i vhodnou pomůckou pro vzdělávací činnosti na příslušné téma.
  • 3x1 černobílý obrázek 59,5x84 cm (A1) s motivem měsíce září (také října a listopadu) k vymalování nebo jako podklad pro činnosti dětí - skládání barevných obrázků
  • 66 pracovních listů A4 s úkoly pro děti (motivy souvisejí s barevnými obrazy)

Uloženo v boxu A4. Vyrobeno v ČR.

Vhodné pro

VydavatelBarevné kamínky s.r.o.
AutorBarevné kamínky s.r.o.
FormátA4
Vazbakartonový box

Hodnocení

Ohodnotit produkt

Co vidíš, co slyšíš, co dovedeš: Září, říjen, listopad

Co vidíš, co slyšíš, co dovedeš: Září, říjen, listopad

OBRÁZKOVÝ SOUBOR S PRACOVNÍMI LISTY. Tématické zaměření: ZÁŘÍ, ŘÍJEN, LISTOPAD

6 dalších produktů ve stejné kategorii:

Související produkty