Logo iŠkolička

Na jakémkoliv přístroji, kde chcete iŠkoličku vyzkoušet, vstupte v prohlížeči Chrome na tyto naše stránky a přihlaste se. Pro všechny operační systémy je nutné používat prohlížeč Google Chrome. Nemáte-li prohlížeč Chrome instalovaný, tady si ho do Vašeho přístroje můžete stáhnout.

Pokud tedy teď máte naše stránky zobrazené v prohlížeči Chrome, můžete přímo přejít k přihlášení: V horní části stránek je ikona postavy. Přihlaste se zadáním přihlašovacího jména (e-mail) a hesla. Pokud ještě nemáte přihlašovací údaje, založte si účet tlačítkem Vytvořit účet. Zadáte Váš e-mail a poté zadáte už jen jméno, příjmení a určíte si heslo.

Pozor! Používejte prohlížeč Chrome! Máte-li tyto stránky zobrazené v prohlížeči Chrome, můžete vstoupit do aplikace:Pokud stále nejste přihlášení, zobrazí se přihlašovací stránka, přihlaste se nebo vytvořte účet - pokud jste už přihlášení, načte se Vám aplikace Moje iŠkolička se čtyřmi dlaždicemi - Interaktivní programy, Úkoly pro dvojice, Interaktivní pracovní listy a ePublikace.


Zavolejte nám na 777 172 664 nebo napište na info@hrajeme-si.cz, programy Vám na několik dnů zpřístupníme k vyzkoušení.