Logo iŠkolička

Jak je možné interaktivní scény v iŠkoličce vyzkoušet?

Stačí, když na jakémkoliv přístroji, kde chcete iŠkoličku vyzkoušet, vstoupíte v prohlížeči Chrome na tyto naše stránky a přihlásíte se.


Pro všechny uvedené operační systémy je nutné používat prohlížeč Google Chrome. Nemáte-li prohlížeč Chrome instalovaný, tady si ho do Vašeho přístroje můžete stáhnout.


Pokud tedy teď máte naše stránky zobrazené v prohlížeči Chrome, můžete přímo přejít k přihlášení:


V horní části stránek je ikona postavy. Přihlaste se zadáním přihlašovacího jména (e-mail) a hesla. Pokud ještě nemáte přihlašovací údaje, založte si účet tlačítkem Vytvořit účet. Zobrazí se Vám tabulka, v její levé části označené jako VYTVOŘIT ÚČET zadáte Váš e-mail a poté zadáte už jen jméno, příjmení a určíte si heslo.


Dále postupujte takto: Pozor! Používejte prohlížeč Chrome! Máte-li tyto stránky zobrazené v prohlížeči Chrome, můžete vstoupit do aplikace:
Pokud stále nejste přihlášení, zobrazí se přihlašovací stránka, přihlaste se nebo vytvořte účet - pokud jste už přihlášení, načte se Vám aplikace Moje iŠkolička se čtyřmi dlaždicemi - Interaktivní programy, Hry pro dvojice, Interaktivní pracovní listy a ePublikace.


Zavolejte nám na 777 172 664 - programy Vám na několik dnů zpřístupníme k vyzkoušení.


Akce

Nejprodávanější produkty