iŠkolička: ePublikace Co na jaře prožíváme

ePublikace není fyzická publikace - pomocí přístupu přes internet si ji můžete ale vytisknout. Nabízíme vám pro tvorbu ŠVP jarní téma zpracované do pohádky „Jak zvířátka přivolávala jaro“. Poslechem pohádky i zpracovanou dramatizací prožívají děti příchod jara. Téma obsahuje stanovené záměry pedagoga, návrh činností a námětů, soubor pracovních listů pro děti s řešením úkolů ze všech pěti vzděl...

95,00 Kč
S DPH
Počet
Produkt dostupný pro objednávání

ePublikace není fyzická publikace - pomocí přístupu přes internet si ji můžete ale vytisknout. Nabízíme vám pro tvorbu ŠVP jarní téma zpracované do pohádky „Jak zvířátka přivolávala jaro“. Poslechem pohádky i zpracovanou dramatizací prožívají děti příchod jara. Téma obsahuje stanovené záměry pedagoga, návrh činností a námětů, soubor pracovních listů pro děti s řešením úkolů ze všech pěti vzdělávacích oblastí předškolního vzdělávání, list pro evaluační poznámky. Představuje ucelenou vzdělávací nabídku pro předškolní vzdělávání.
 
TATO ELEKTRONICKÁ PUBLIKACE S PŘÍSTUPEM PŘES INTERNET JE CELÁ VYUŽITELNÁ K ČERNOBÍLÉMU TISKU VE FORMÁTU A4 NA BĚŽNÉ STOLNÍ TISKÁRNĚ.

ZEKAMINKY31

Parametry

Vydavatel
Barevné kamínky s.r.o.
Autor
Barevné kamínky s.r.o.
Formát
elektronická verze (HTML5)
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

9 dalších produktů ve stejné kategorii: