iŠkolička: ePublikace Co na jaře prožíváme

95 Kč

ePublikace není fyzická publikace - pomocí přístupu přes internet si ji můžete ale vytisknout. Nabízíme vám pro tvorbu ŠVP jarní téma zpracované do pohádky „Jak zvířátka přivolávala jaro“. Poslechem pohádky i zpracovanou dramatizací prožívají děti příchod jara. Téma obsahuje stanovené záměry pedagoga, návrh činností a námětů, soubor pracovních listů pro děti s řešením úkolů ze všech pěti vzdělávacích oblastí předškolního vzdělávání, list pro evaluační poznámky. Představuje ucelenou vzdělávací nabídku pro předškolní vzdělávání.
 
TATO ELEKTRONICKÁ PUBLIKACE S PŘÍSTUPEM PŘES INTERNET JE CELÁ VYUŽITELNÁ K ČERNOBÍLÉMU TISKU VE FORMÁTU A4 NA BĚŽNÉ STOLNÍ TISKÁRNĚ.

Vhodné pro

VydavatelBarevné kamínky s.r.o.
AutorBarevné kamínky s.r.o.
Formátelektronická verze (HTML5)

Hodnocení

Ohodnotit produkt

iŠkolička: ePublikace Co na jaře prožíváme

iŠkolička: ePublikace Co na jaře prožíváme

ePublikace není fyzická publikace - pomocí přístupu přes internet si ji můžete ale vytisknout. Nabízíme vám pro tvorbu ŠVP jarní téma zpracované do pohádky „Jak zvířátka přivolávala jaro“. Poslechem pohádky i zpracovanou dramatizací prožívají děti příchod jara. Téma obsahuje stanovené záměry pedagoga, návrh činností a námětů, soubor pracovních listů pro děti s řešením úkolů ze všech pěti vzděl...

9 dalších produktů ve stejné kategorii: