iŠkolička: ePublikace Srdíčkové zpívání 2

ePublikace není fyzická publikace - pomocí přístupu přes internet si ji můžete ale vytisknout. Velmi zajímavé a zpěvné písničky se zařazením do vzdělávacích projektů. Písničky jsou rozvedeny do následných činností-výtvarných námětů, říkanek s pohybem i pohybových her.

105,00 Kč
S DPH
Počet
Produkt dostupný pro objednávání

ePublikace není fyzická publikace - pomocí přístupu přes internet si ji můžete ale vytisknout. Velmi zajímavé a zpěvné písničky se zařazením do vzdělávacích projektů. Písničky jsou rozvedeny do následných činností-výtvarných námětů, říkanek s pohybem i pohybových her. Písničky motivují děti pro činnosti ve všech vzdělávacích oblastech RVP PV. Podněcují rozvoj celé osobnosti dítěte a jeho kompetencí. Rozšiřují poznatky dětí, ale i jejich dovednosti, hodnoty i postoje. Písničkou můžeme zajistit vnitřní spokojenost a smysluplnost učiva a můžeme vytvořit předpoklad pro prožitkové učení. Ve třídě, kde se zpívá, je vždy dobrá nálada z radostně prožitého dne v mateřské škole. Zpěvem obohacujeme city dětí a vytváříme základy pro vnímání všeho krásného kolem nás.

Písničky k tematickým okruhům, autorka Stanislava Juřinová.

TATO ELEKTRONICKÁ PUBLIKACE S PŘÍSTUPEM PŘES INTERNET JE CELÁ VYUŽITELNÁ K ČERNOBÍLÉMU TISKU VE FORMÁTU A4 NA BĚŽNÉ STOLNÍ TISKÁRNĚ.

ZEKAMINKY351

Parametry

Vydavatel
Barevné kamínky s.r.o.
Autor
Stanislava Juřinová
Formát
elektronická verze (HTML5)
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

4 dalších produktů ve stejné kategorii: