iŠkolička: ePublikace Srdíčkové zpívání 2

105 Kč

ePublikace není fyzická publikace - pomocí přístupu přes internet si ji můžete ale vytisknout. Velmi zajímavé a zpěvné písničky se zařazením do vzdělávacích projektů. Písničky jsou rozvedeny do následných činností-výtvarných námětů, říkanek s pohybem i pohybových her. Písničky motivují děti pro činnosti ve všech vzdělávacích oblastech RVP PV. Podněcují rozvoj celé osobnosti dítěte a jeho kompetencí. Rozšiřují poznatky dětí, ale i jejich dovednosti, hodnoty i postoje. Písničkou můžeme zajistit vnitřní spokojenost a smysluplnost učiva a můžeme vytvořit předpoklad pro prožitkové učení. Ve třídě, kde se zpívá, je vždy dobrá nálada z radostně prožitého dne v mateřské škole. Zpěvem obohacujeme city dětí a vytváříme základy pro vnímání všeho krásného kolem nás.

Písničky k tematickým okruhům, autorka Stanislava Juřinová.

TATO ELEKTRONICKÁ PUBLIKACE S PŘÍSTUPEM PŘES INTERNET JE CELÁ VYUŽITELNÁ K ČERNOBÍLÉMU TISKU VE FORMÁTU A4 NA BĚŽNÉ STOLNÍ TISKÁRNĚ.

Vhodné pro

VydavatelBarevné kamínky s.r.o.
AutorStanislava Juřinová
Formátelektronická verze (HTML5)

Hodnocení

Ohodnotit produkt

iŠkolička: ePublikace Srdíčkové zpívání 2

iŠkolička: ePublikace Srdíčkové zpívání 2

ePublikace není fyzická publikace - pomocí přístupu přes internet si ji můžete ale vytisknout. Velmi zajímavé a zpěvné písničky se zařazením do vzdělávacích projektů. Písničky jsou rozvedeny do následných činností-výtvarných námětů, říkanek s pohybem i pohybových her.

4 dalších produktů ve stejné kategorii: