Diplomy, medaile a trička

Diplomy, medaile a trička

Najdete zde diplomy a medaile, kterými můžete odměnit děti za jejich píli i aktivitu v různých soutěžích a zájmových činnostech, ale i trička s nápisem "Školáček z mateřské školy", která mohou být pro děti nejen pěkným dárkem na přivítání v mateřské škole, ale i vhodnou pomůckou pro jejich bezpečí při společných výletec...

Diplomy, medaile a trička

Najdete zde diplomy a medaile, kterými můžete odměnit děti za jejich píli i aktivitu v různých soutěžích a zájmových činnostech, ale i trička s nápisem "Školáček z mateřské školy", která mohou být pro děti nejen pěkným dárkem na přivítání v mateřské škole, ale i vhodnou pomůckou pro jejich bezpečí při společných výletech nebo akcích mateřské školy. Trička poskytují paní učitelce přehled o pohybu svých dětí v prostorách školy i mimo ni - na vycházkách, na výletech. I ostatní lidé snadno poznají, že se v jejich blízkosti pohybují děti z mateřské školy. Trička navozují u dětí také pocit hrdosti a sounáležitosti se svou mateřskou školou a můžete je také využít pro děti na třídní slavnosti, soutěže, besídky i výlety.

Ke každému tričku přiložíme zdarma diplom za aktivity a píli a můžete si k němu dokoupit za zvýhodněnou cenu 12Kč i krásný odznak s barevným logem "JDU DO ŠKOLY". Trička nabízíme ve dvou velikostech a několika barvách. Jsou kvalitní - 100% bavlna a gramáž 160g/m2.

Celý popis...

Diplomy, medaile a trička  3 produktů v této kategorii.

Zobrazeno 1 - 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 - 3 z 3 položek

Akce