Lipáček: motivační výuková loutka

Exkluzivní 40 cm vysoká dřevěná loutka se symbolem listu našeho národního stromu lípy a odznakem ČR na tričku vyrobená českým výrobcem podle našeho autorského návrhu, je ústřední postavou ucelené vzdělávací nabídky na téma Můj domov, Moje vlast. Motivuje děti k naplňování záměru vzdělávací nabídky na téma

1 690,00 Kč
S DPH
Počet
Produkt dostupný pro objednávání

Panáček Lipáček - exkluzivní 40 cm vysoká dřevěná loutka se symbolem listu našeho národního stromu lípy a odznakem ČR na tričku vyrobená českým výrobcem podle našeho autorského návrhu, je ústřední postavou ucelené vzdělávací nabídky na téma Můj domov, Moje vlast. Motivuje děti k naplňování záměru vzdělávací nabídky. Panáčka lze uchopit za dřevěnou tyčku a pohybovat s ním jako s loutkou. Je certifikovaný pro děti od 4 let, doporučujeme ho využívat ve výuce pod dohledem pedagoga.

Dřevěný panáček Lipáček může mít například ve třídě svůj koutek s pracovními listy a labyrinty S LIPÁČKEM NA VÝLET, ve kterých kreslený panáček Lipáček zve děti na výlet po místech obrázkové mapy České republiky, a motivovat je tak k plnění úkolů.

Dřevěný panáček Lipáček může děti motivovat i k činnosti se souborem interaktivních pracovních listů a labyrintů S LIPÁČKEM NA VÝLET, ve kterých je animovaný panáček Lipáček zve na výlety po místech obrázkové mapy ČR a provází je úkoly.

Dřevěný panáček Lipáček může děti motivovat i k činnosti s interaktivním programem Moje vlast, ve kterém je provází animovaná postavička panáčka Lipáčka a hravou formou je seznamuje se státními symboly, korunovačními klenoty, hlavním městem ČR, některými dalšími městy a přírodními krásami naší vlasti.

Dřevěný panáček Lipáček může děti motivovat i k činnosti s obrázkovou mapou a objevování zajímavých míst na tematickém výukovém obraze MOJE VLAST i s obrázkovou pomůckou MOJE VLAST.  Děti objevují na mapě místa, která je zajímají, orientují se v piktogramech, povídají si o znacích obrázkových měst, o zobrazených státních symbolech, korunovačních klenotech, o Karlu IV. a jeho významu.

Dřevěný panáček Lipáček přenáší vzdělávací činnosti dětí ze třídy na vycházku nebo na výlet. Je možné ho nosit v lehkém pytlíku (pytlík je součástí dodávky). Vycházka může být zaměřená na pozorování v okolí školy nebo bydliště (např.  přírody, rostlin i živočichů, ulice, historických i moderních staveb a jiných významných objektů v okolí). Pošlete nám fotografie zajímavých míst naší vlasti s Lipáčkem z vašich výletů nebo vycházek na e-mail info@hrajeme-si.cz. Vybrané fotografie, které je možné zveřejnit - tedy bez dětí, umístíme do Lipáčkovy fotogalerie zajímavých míst naší vlasti. Umožníme tak společně i ostatním dětem poznávat zajímavá místa naší vlasti.

Dřevěného panáčka Lipáčka je možné využít i pro EVALUACI: POVÍDÁNÍ S LIPÁČKEM. Pedagog pohybuje s panáčkem, kterého uchopí za tyč jako loutku. Lipáček se dětí ptá, co se jim nejvíce líbilo, co je nejvíce zaujalo na interaktivním programu, na obrázkové mapě, na pracovních listech, na vycházce nebo výletě, kam by se chtěly ještě podívat, co by si ještě přály. Dítě, které chce odpovídat na otázky, si může posadit Lipáčka na klín. Děti si panáčka mohou předávat a vždy ten, kdo ho má, vypráví.

Dřevěný panáček Lipáček je tedy společným průvodcem pro všechny činnosti vzdělávací nabídky na téma Můj domov, Moje vlast. Zde jsme pro vás připravili souhrnný přehled:

PŘEHLED UCELENÉ VZDĚLÁVACÍ NABÍDKY NA TÉMA MŮJ DOMOV, MOJE VLAST

Těšíme se, že s Lipáčkem objevíte hodně krásných míst naší vlasti.

AF172601

Parametry

Vydavatel
Barevné kamínky s.r.o.
Autor
Barevné kamínky s.r.o.
Výška
40 cm
Materiál
dřevo

Související produkty

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

1 další produkt ve stejné kategorii: