POKYNY PRO INSTALACI A AKTIVACI PROGRAMU:

Zavřete všechny programy včetně internetových prohlížečů.

Instalace z CD: Vložte CD do mechaniky a vyčkejte. Automaticky se zobrazí instalační tabulka, ze které vyberte soubor k instalaci. Pokud se tabulka automaticky nezobrazí, spusťte instalaci ručně: - pro Win XP, Win Vista, Win 7 spusťte soubor „barevnekaminky.exe“ - pro Win 8, Win 10 spusťte tento soubor ze složky „win8_win10“

Instalace z USB karty: Vložte USB kartu do počítače nebo tabletu - dbejte na správnou orientaci kontaktů na čipu karty vůči kontaktům v USB konektoru. Zvolte složku podle operačního systému a v ní spusťte soubor „barevnekaminky.exe“.

Další postup při instalaci: Povolte přístup programu k počítači, resp. provedení změn v počítači (u operačního systému Win XP se může zobrazit dialogové okno, ve kterém zrušte volbu „chránit počítač a data ...“ a pokračujte). Pokud na počítači není nainstalovaná požadovaná minimální verze „Flash Playeru“, bude v této fázi automaticky nainstalována. Vyčkejte - instalace bude následně pokračovat po načtení instalačního souboru do paměti. Pak pokračujte podle pokynů instalačního procesu. Doporučujeme program instalovat do předvolené složky - nikdy ne „na plochu“ (na ploše bude pouze „zástupce“).

Spuštění a aktivace programu: Program spustíte pomocí zástupce na ploše. Po spuštění programu se zobrazí dialog pro jeho aktivaci - zadejte Vaše licenční číslo a aktivační kód. Licenční číslo je uvedeno na štítku manuálu a Váš aktivační kód si vyžádejte e-mailem na adrese info@hrajeme-si.cz. V žádosti uveďte Vaše licenční číslo a poštovní adresu školy, organizace nebo fyzické osoby, která bude program používat. Aktivační kód Vám následující pracovní den zašleme e-mailem. Program mezitím můžete několik dnů používat i bez aktivace.

Upozornění: V případě, že Váš antivirový program znemožňuje instalaci programu a hlásí nález „viru“, pro správný průběh instalace ho dočasně deaktivujte nebo proveďte jeho aktualizaci. Naše programy i procesy instalace jsou zcela bezpečné, neobsahují žádný škodlivý kód a tyto případné nálezy jsou falešné.

V případě, že instalační program hlásí problém s instalací „Flash Playeru“, pokračujte v instalaci. Pokud program po instalaci nelze spustit nebo nepracuje správně: restartujte počítač a spusťte instalaci znovu nebo proveďte opravu „Flash Playeru“ na Vašem počítači (spusťte z CD nebo USB karty soubor install/uninstall_flash_player.exe a následně soubor install/flashplayer10_3r183_16_winax.exe nebo proveďte aktualizaci „Flash Playeru“ ze stránek Adobe či aktualizaci Windows. Program vyžaduje Flash Player 10.2 nebo vyšší.

Pokud se při práci s našimi programy vyskytne chyba - např. program přestane pracovat, je to způsobeno chybnou verzí přehrávače Adobe Flash Player, která může být stažena do vašeho počítače s aktualizací Windows v případě, že máte počítač připojený k internetu. Opravný instalátor uvedený níže zajistí, že programy budou nadále spouštěny pouze v bezchybném vlastním přehrávači Flash Player a nikoliv v aktuální potenciálně chybné verzi.

Postupujte takto:

1. všechny instalované programy musí být alespoň jednou v minulosti spuštěny než zahájíte opravu. Pokud tedy třeba máte program nebo programy čerstvě nainstalované spusťte je a následně zavřete. Pokud jste program nebo programy na daném počítači už dříve spouštěli, můžete pokračovat k dalšímu bodu

2. Stáhněte a spusťte opravný instalátor z následujícího odkazu (přes všechna případná varovná hlášení povolte všechny změny).

- opravný instalátor pro Windows XP, Vista, Windows 7 zde >>

- opravný instalátor pro Windows 8 a 10 zde >>

Pokud nevíte jaký máte operační systém, zvolte odkaz pro Win XP, Vista a 7. Bude to fungovat i na 8 nebo 10.

Po provedení opravy a zavření opravné aplikace pak programy poběží ve svém přehrávači a případné budoucí chyby přehrávače vás nebudou ovlivňovat.

Pokud z nějakého důvodu potřebujete odinstalovat a nainstalovat Flash Player:

1. uložte do počítače a následně spusťte tento odkaz uninstall_flash_player.exe – spusťte ho, povolte všechny dotazy, provede se odinstalace vadného přehrávače

2. uložte do počítače a následně spusťte tento odkaz flashplayer 19 opět se vším souhlaste – nainstaluje se verze 19.0.0.226

3. zde si můžete stáhnout Flash Player pro internetové prohlížeče - stáhnout Flash Player pro prohlížeč

V případě, že si nevíte rady nebo máte s programy jakýkoliv problém, volejte 777 172 664.

Akce

Nejprodávanější produkty