MultiboardMultiBoard - mobilní dotykový displej s předinstalovanou kompletní sadou programů Barevné kamínky k bezplatnému vyzkoušení

Naše programy můžete používat na všech typech interaktivních přístrojů s operačním systémem Windows. Mezi nimi vyniká svou mobilitou, jednoduchostí ovládání a kvalitou zobrazení interaktivní displej MultiBoard. Zjednodušeně řečeno se jedná o 140 cm nebo 165 cm velký tablet na kolečkách s jasným a ostrým obrazem čitelným i na přímém slunci. Díky mobilnímu stojanu můžete zařízení používat ve více třídách. Interaktivní displej MultiBoard je dodáván s předinstalovanou kompletní sadou interaktivních programů Barevné kamínky k bezplatnému vyzkoušení. Po zakoupení jakéhokoliv programu pouze stačí zadat aktivační kód a program tak trvale užívat, sami již nic neinstalujete.

Přečtěte si reference na Multiboard z ostatních mateřských škol

Pořiďte Vašim dětem to nejlepší, nikoliv to nejlevnější

Není displej jako displej…

O přednostech interaktivního LCD displeje MultiBoard® EDU ve srovnání se zastaralou interaktivní tabulí nebo interaktivním kobercem v dnešní době snad již nikdo nepochybuje. Bohužel i v samotné kategorii interaktivních displejů lze nalézt výrazné rozdíly. Čím se tedy liší levnější displeje od značkového zařízení MultiBoard® EDU? Na první pohled přece vypadají velice podobně. Zásadní rozdíly jsou právě v tom, co není vidět. Mnoho prodejců neznačkových displejů se snaží vydělat na Vaší neznalosti IT. Na co si tedy dát při nemalé investici do digitálního vzdělávání pozor?

Co je technologie All-in-One
MultiBoard® EDU je již z výroby vybaven nejmodernější technologií All-in-One, v doslovném anglickém překladu »vše v jednom«. To je onen zásadní parametr, který zaručuje jednoduchou komfortní obsluhu, tedy právě to, co na něm pedagogové nejvíc oceňují. Je to prosté. Stačí ho dát do zásuvky, jedním tlačítkem spustit a okamžitě můžete začít pracovat. Přímo v těle zařízení je totiž integrován plnohodnotný výkonný počítač s operačním systémem Windows 10 Professional. Celá sestava je již z výroby optimalizována v jeden funkční i estetický celek a uživatel tak již nemusí řešit žádné další kabely a redukce.
Oproti tomu levnější panely jsou vyráběny bez počítače (jedná se vlastně pouze o velký monitor). Teprve následně k nim “šikovný” český prodejce přidělá nějaký externí počítač. Ten má v lepším případě podobu ploché krabičky, která je uchycena elektrikářskými vázacími páskami zezadu ke kovové konstrukci a mnoha problematickými kabely je pak spojena se samotným tělem displeje. Kabely se mohou po čase uvolnit nebo přelomit. Paní učitelky jsou pak nuceny řešit, proč nefunguje zvuk, dotyk, obraz... a následně kde najít a jak správně vyměnit zaprášený VGA, HDMI, či USB kabel. Každý solidní prodejce by Vám měl před koupí takto drahého zařízení nabídnout nezávaznou prezentaci přímo ve Vaší mateřské škole. Neváhejte se jít podívat i zezadu za displej, abyste později nebyli překvapeni, co se tam schovává za “hrůzy”. Uvidíte-li obdobné řešení, jaké je na fotkách vpravo dole, pak věřte, že dříve či později Vás čekají problémy, které Vám za těch několik ušetřených tisíc nestojí.

Co je Windows, co je Android
Jedná se o dva odlišné operační systémy, přičemž MultiBoard® EDU disponuje oběma těmito systémy již z výroby.  Mějte prosím na zřeteli, že pro práci se staršími instalovanými programy Barevné kamínky musíte mít vždy počítač s operačním systémem Windows, ve kterém funguje i většina dalších vzdělávacích programů. Nesolidní prodejce může zneužít Vaši neznalost tím, že Vám nabídne za skvělou cenu interaktivní displej včetně počítače, ale už “zapomene” zmínit, že se jedná pouze o počítač Android. Dražší počítač Windows si následně musíte dokoupit zvlášť, a ve výsledku tak nakonec stejně utratíte více, než kdybyste rovnou pořídili osvědčený MultiBoard® EDU  »vše v jednom«.

Naše doporučení:
Máte-li omezený rozpočet, volte model se standardním pevným stojanem, který používá naprostá většina mateřských škol. Za ušetřené peníze si můžete dokoupit vzdělávací programy Barevné kamínky, ze kterých budou mít Vaše děti mnohem větší radost než z elektrického naklápění.

Společnost MultiBoard s.r.o. je jediný oficiální distributor školních interaktivních displejů MultiBoard® EDU pro Českou republiku a vlastník registrované ochranné známky MultiBoard® dle zákona č. 441/2003 Sb. S narůstající popularitou těchto produktů bohužel také narůstá počet případů porušování výhradních práv společnosti MultiBoard s.r.o. kdy podvodné firmy záměrně nabízí školám zařízení pod stejným názvem. Snaží se tak vyvolat mylnou asociaci s produkty a službami společnosti MultiBoard s.r.o. a nezákonně se tak obohatit parazitováním na dlouhodobě budované dobré pověsti společnosti MultiBoard s.r.o. I přes veškerou snahu nelze všechny tyto případy nekalé konkurence odhalit. Apelujeme proto na morální kredit Vaší vzdělávací instituce a Vaší učitelské profese. Nepřehlížejte prosím porušování zákonů této země a neváhejte společnost MultiBoard s.r.o. či přímo policii o těchto případech informovat. Originální MultiBoard® je jen jeden.