Instalované interaktivní programy

Představujeme vám soubor tematicky zaměřených interaktivních programů českých autorů a pedagogů, který může obohatit vzdělávání dítěte od 4 do 7 let o zajímavé činnosti na celý školní rok v mateřské škole i v prvních ročnících základní školy. Tyto programy můžete instalovat pouze do přístrojů s operačním systémem Windows.
Licence k užívání instalovaných programů sice není časově omezená, ale funkčnost programů je limitovaná vývojem operačního systému Windows. Instalované programy ke svému chodu vyžadují přehrávač Flash Player. Podpora aplikace Flash Player byla ze strany společnosti Adobe ukončena. Neznamená to však, že aplikace nefunguje. Pouze se již nevyvíjí, nemodernizuje a ani nereaguje na vývoj dotykových technologií.
Tyto instalované programy Vám můžeme dodat, pokud Vaše škola nemá internetové připojení. Pokud máte internet, zvažte už výběr mezi nově přepracovanými programy v naší on-line iŠkoličce. Programy v iŠkoličce Vám díky novému zpracování umožní využití multidotyku a spustíte je kromě systému Win i na přístrojích s Androidem nebo na iPadech.
Níže uvedené instalované programy, které navrhujeme zařadit do jednotlivých integrovaných bloků Jaro, Léto, Podzim, Zima v ŠVP, zobrazíte výběrem příslušné ikony.

Instalované interaktivní programy

Nejprodávanější

 1. Interaktivní program Hrajeme si a učíme se: ŘÍJEN

  Tematické zaměření: podzimní práce na zahradě a na poli, ovoce a zelenina, co prospívá našemu zdraví
  Produkt dostupný pro objednávání
  2 990,00 Kč
 2. Interaktivní program Hrajeme si a učíme se: ZÁŘÍ

  Tematické zaměření: pravidla soužití v mateřské škole, co děláme v mateřské škole, jak se cítíme
  Produkt dostupný pro objednávání
  2 990,00 Kč
 3. Interaktivní program Hrajeme si a učíme se: LEDEN

  Tematické zaměření: Tři králové, zimní počasí, jak se v zimě oblékáme, zimní sporty a předcházení úrazům, zdraví a...
  Produkt dostupný pro objednávání
  2 990,00 Kč
Grid
List

Počet produktů: 18

Zobrazení 1-18 z 18 položek

Aktivní filtry