Interaktivní programy

Interaktivní programy

Představujeme vám soubor tematicky zaměřených interaktivních programů českých autorů a pedagogů, který může obohatit vzdělávání dítěte od 4 do 7 let o zajímavé činnosti na celý školní rok v mateřské škole i v prvních ročnících základní školy. Naše programy můžete instalovat do všech typů interaktivních přístrojů, notebooků,...

Interaktivní programy

Představujeme vám soubor tematicky zaměřených interaktivních programů českých autorů a pedagogů, který může obohatit vzdělávání dítěte od 4 do 7 let o zajímavé činnosti na celý školní rok v mateřské škole i v prvních ročnících základní školy. Naše programy můžete instalovat do všech typů interaktivních přístrojů, notebooků, počítačů a tabletů s operačním systémem Windows. Licence k užívání programů nejsou časově omezené a jsou trvalé.

Programy, které navrhujeme zařadit do jednotlivých integrovaných bloků Jaro, Léto, Podzim, Zima v ŠVP, zobrazíte výběrem příslušné ikony. Obrázkové symboly uvedené v popisech programů značí jejich tematické zaměření. Kliknutím na tematickou ikonu se vám zobrazí všechny produkty s daným tematickým zaměřením (programy, publikace i pomůcky).

Celý popis...

Interaktivní programy  17 produktů v této kategorii.

Zobrazeno 1 - 17 z 17 položek
Zobrazeno 1 - 17 z 17 položek

Interaktivní programy

Akce