Interaktivní programy

Interaktivní programy

Představujeme vám soubor tematicky zaměřených interaktivních programů českých autorů a pedagogů, který může obohatit vzdělávání dítěte od 4 do 7 let o zajímavé činnosti na celý školní rok v mateřské škole i v prvních ročnících základní školy. Naše programy můžete instalovat do všech typů interaktivních přístrojů, notebooků...

Interaktivní programy

Představujeme vám soubor tematicky zaměřených interaktivních programů českých autorů a pedagogů, který může obohatit vzdělávání dítěte od 4 do 7 let o zajímavé činnosti na celý školní rok v mateřské škole i v prvních ročnících základní školy. Naše programy můžete instalovat do všech typů interaktivních přístrojů, notebooků, počítačů a tabletů s operačním systémem Windows.

Licence k užívání instalovaných programů - Interaktivní školičky - sice není časově omezená, ale funkčnost programů je limitovaná vývojem operačního systému Windows. Instalované programy ke svému chodu vyžadují přehrávač Flash Player. Pokud v systému chybí aplikace Adobe Flash Player, bude instalátorem z CD nebo USB nainstalovaná automaticky verze přehrávače Flash Player 10 mimo prohlížeč.

Jestliže ještě nemáte zakoupené žádné naše interaktivní programy, zvažte už výběr mezi nově přepracovanými programy v naší iŠkoličce. Programy v iŠkoličce Vám díky novému zpracování umožní využití multidotyku a spustíte je kromě systému Win i na přístrojích s Androidem nebo na iPadech. Do iŠkoličky všechny níže uvedené programy postupně přepracováváme a do poloviny roku 2022 v ní budeme mít kompletně všechny už přepracované.


Instalované programy, které navrhujeme zařadit do jednotlivých integrovaných bloků Jaro, Léto, Podzim, Zima v ŠVP, zobrazíte výběrem příslušné ikony. Obrázkové symboly uvedené dále v popisech programů značí jejich tematické zaměření. Kliknutím na tematickou ikonu se vám zobrazí všechny produkty s daným tematickým zaměřením (programy, publikace i pomůcky).

Celý popis...

Interaktivní programy  18 produktů v této kategorii.

Zobrazeno 1 - 18 z 18 položek
Zobrazeno 1 - 18 z 18 položek

Interaktivní programy

Akce