iŠkolička: interaktivní pracovní listy Kreslí celá školička

Interaktivní program Kreslí celá školička je tvořen 26 tematickými oddíly s celkem 360 interaktivními pracovními listy. Kreslící modul kromě tužky, štětce, konvičky s barvou a gumy obsahuje i paletu obrázků, značek, symbolů, znaků i písmen, která dětem umožní své kresby dotvořit nebo vyzdobit podle vlastní fantazie. Děti tak snadno nakreslí les, řeku, trávu, hřiby, muchomůrky, jahody, pampelišky, květiny, ovoce, slunce, hvězdy, mraky a další. Paní učitelky, které práce s programem bude jistě taky bavit, si můžou vytvořit vlastní pracovní list. Všechny výtvory i pracovní listy je možné vytisknout i uložit. Programem děti provází víla Paletka a skřítek Barvička, kteří po splnění úkolu přijdou na scénu a nakreslí dítěti srdíčko. Pro operační systémy Win 7,8,10, 11, Android a Apple iOS s podporou vícenásobného současného dotyku při kreslení.

1 180,00 Kč
S DPH
Způsob využití: "Ve škole" na 1 rok
Počet
Produkt dostupný pro objednávání

Interaktivní program Kreslí celá školička je tvořen 26 tematickými oddíly s celkem 360 interaktivními pracovními listy. Kreslící modul kromě tužky, štětce, konvičky s barvou a gumy obsahuje i paletu obrázků, symbolů, znaků i písmen, která dětem umožní své kresby dotvořit nebo vyzdobit podle vlastní fantazie. Děti tak snadno nakreslí les, řeku, trávu, hřiby, muchomůrky, jahody, pampelišky, květiny, ovoce, slunce, hvězdy, mraky a další. Paní učitelky, které práce s programem bude jistě taky bavit, si můžou vytvořit vlastní pracovní list. Všechny výtvory i pracovní listy je možné vytisknout i uložit. Programem děti provází víla Paletka a skřítek Barvička, kteří po splnění úkolu přijdou na scénu a nakreslí dítěti srdíčko. Pro operační systémy Win 7,8,10, 11, Android a Apple iOS s podporou vícenásobného současného dotyku při kreslení.

Kreslíceláškolička

Tematické zaměření:

 • o mateřské škole, o kamarádech, o rodině, o ovoci, o zelenině, o lese, o zahradě, o počasí, o volně žijících zvířatech, o zdraví, o pohádkách a strašidlech, o zápisu do ZŠ, o vánočním čase, o Mikuláši, o Masopustu, o tradici Tří králů, o Velikonocích, o hmyzu, o knihách, o hudbě a hudebních nástrojích, o dopravních prostředcích, o jarních květinách, o jarním období, o podzimním období, o zimním období, o zimních sportech a hrách


Návrh zařazení do integrovaných bloků:

 • JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA


Programem děti provází:

 • víla Paletka a skřítek Barvička

Vzdělávací záměr programu:

 • obohatit vzdělávání dítěte v oblasti ICT hravými činnostmi, které dětem přináší víla Paletka a skřítek Barvička
 • rozvíjet osobnost dítěte, jeho učení a poznání, vést dítě k osvojení hodnot, na nichž je založena naše společnost, a k získání osobní samostatnosti a schopnosti projevovat se jako samostatná osobnost (naplňování rámcových cílů RVPPV) a tím směřovat k vytváření základů klíčových kompetencí k učení, k řešení problémů, komunikativních, sociálních a personálních, činnostních a občanských
 • hravou formou motivovat dítě k naplňování dílčích vzdělávacích cílů a konkretizovaných očekávaných výstupů
 • rozvíjet představivost a fantazii dítěte
 • posilovat jeho přirozené poznávací city (zvídavost, zájem, radost z objevování)
 • rozvíjet jeho dovednosti jako přípravu na pozdější čtení a psaní
 • tiskem nebo uložením pracovního listu obohatit jeho portfolio

  Operační systém:

  • Win 7, 8, 10, 11
  • Android 7 a vyšší
  • iOS 11 a vyšší

  Základní obsah programu:
  360 pracovních listů s kreslícím modulem, který umožňuje volbu z palety 13-ti barev, volbu tloušťky tahu pera nebo štětce, vylévání objektů barvou, mazání obrázku gumou, pohyb v historii akcí směrem zpět, zobrazit místo pro případný podpis dítěte, uložit i tisknout prázdné i vyplněné pracovní listy + paleta obrázků, značek, symbolů, znaků i písmen pro vlastní tvorbu, doplnění nebo ozdobení pracovního listu.

  Po splnění každého pracovního listu je možné přivolat dotykem na tlačítko se symbolem srdíčka Paletku nebo Barvičku, kteří střídavě přicházejí na scénu a za odměnu dítěti nakreslí srdíčko.

  Každý pracovní list je možné z programu přímo vytisknout, a to jak původní pracovní list (pro děti k činnostem u stolečku) tak i vymalovaný - splněný pracovní list.
  Každý pracovní list je možné z programu i uložit, a to jak původní pracovní list (třeba pro pozdější možnost tisku) tak i vymalovaný - splněný pracovní list do portfolia dítěte.
  Pokud je na pracovním listu provedena jakákoliv změna, při jeho uložení nebo tisku se ve spodní části zaznamená i datum (původní - nesplněný pracovní list datum neobsahuje pro jeho libovolné budoucí využití).

  Na pracovních listech najdete v horní části vždy obrázkovou značku, která vyjadřuje příslušnost k danému tématu.

  Program podporuje vícenásobný současný dotyk při kreslení. 

  Pro operační systémy Win 7,8,10, 11, Android a Apple iOS. Nelze použít pro staré nepodporované systémy XP a Vista.

  Doporučujeme používat výhradně prohlížeč Google Chrome pro všechny operační systémy. Pokud nemáte Chrome instalovaný, můžete ho do Vašeho interaktivního přístroje stáhnout a instalovat zde.

  Program neinstalujete, ale přímo k němu přistupujete přes internet v aplikaci Moje iŠkolička. Zde najdete další informace o iŠkoličce.

  Jakmile odešlete objednávku, v co nejkratší době zpravidla následující den Vám program v aplikaci Moje iŠkolička zpřístupníme.

  ZEKAMINKY00130

  Parametry

  Vydavatel
  Barevné kamínky s.r.o.
  Autor
  Barevné kamínky s.r.o.
  Formát
  elektronická verze (HTML5)

  Související produkty

  Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

  2 dalších produktů ve stejné kategorii: