iŠkolička: Interaktivní pracovní listy

iŠkolička: Interaktivní pracovní listy

v této kategorii najdete programy s interaktivními pracovními listy. Jejich kreslící modul umožňuje volbu z palety 13-ti barev, volbu tloušťky tahu pera nebo štětce, vylévání objektů barvou, mazání obrázku gumou, pohyb v historii akcí směrem zpět, zobrazit místo pro případný podpis dítěte, uložit i tisknou...

iŠkolička: Interaktivní pracovní listy

v této kategorii najdete programy s interaktivními pracovními listy. Jejich kreslící modul umožňuje volbu z palety 13-ti barev, volbu tloušťky tahu pera nebo štětce, vylévání objektů barvou, mazání obrázku gumou, pohyb v historii akcí směrem zpět, zobrazit místo pro případný podpis dítěte, uložit i tisknout prázdné i vyplněné pracovní listy. Děti pracovními listy opět provází animovaná motivační postavička.

Pracovní listy můžete používat na všech interaktivních přístrojích, počítačích i tabletech s operačními systémy Win 7,8 a 10, Android i iOS, a to s podporou vícenásobného dotyku při kreslení. Po objednání a následném zpřístupnění pracovních listů je najdete po přihlášení v naší internetové aplikaci Moje iŠkolička. Doporučujeme používat výhradně prohlížeč Google Chrome pro všechny operační systémy. Pokud nemáte Chrome instalovaný - můžete ho do Vašeho interaktivního přístroje stáhnout a instalovat zde.

Přečtěte si nebo i vytiskněte manuál k programu s informacemi o obsahu činností, popisem ovládacích prvků i pedagogickou teorii (najdete ho po přihlášení v aplikaci Moje iŠkolička).

Využití "Ve škole", "Doma" nebo "Školáček doma" je platné dle výběru 1 rok až 5 let

Zatím máme v této kategorii pouze jeden program - S Lipáčkem na výlet (připravujeme na rok 2022 další interaktivní pracovní listy na různá témata). Sleva u programu roste v závislosti na délce jeho využití (2 roky - sleva 10%, 3 a více let sleva 20%) 

Přečtěte si prosím také Způsoby využití iŠkoličky ve škole i doma.

Zobrazujete-li nyní tyto stránky v prohlížeči Chrome, můžete přímo vstoupit do aplikace Moje iŠkolička.

Celý popis...

iŠkolička: Interaktivní pracovní listy  1 produkt v této kategorii.

Zobrazena 1 položka
Zobrazena 1 položka

Akce